Salih Pontömeroglu
  Güncelleme: 25-05-2023 11:32:00   25-05-2023 11:31:00

KÜRESEL PATRONLAR MI; MİLLİ İRADE Mİ GALİP GELECEK?

KÜRESEL PATRONLAR MI; MİLLİ İRADE Mİ GALİP GELECEK?

Küresel Patronların emrindeki birtakım iktidar ve muhalif gruplar, FETÖ benzeri paralel devlet yapılanmaları hevesindeki iktidar yandaşı müslüman mintanı giymiş sözde İslami gruplar Türk Milletini ve onun Devletini yıpratmak, sömürmek, zayıf düşürmek, teokratik dikta bir sistem kurma heveslileri millete çaresizlik aşılamak gibi her türlü, yalan ve iftiralarla dolu montajlarla yapmış oldukları algılar çökmüştür. 

Aidiyet ve tarafgirlik psikolojisi ile Cumhuriyetten rövanş almaya çalışan ve Kullara Biat etmiş ya da ahlaksız kasetlere esir düşmüş birtakım zavallılar ne söylerlerse söylesinler Millet gerçekleri görmüştür.  

Kimse umutsuzluğa, endişeye ve paniğe kapılmasın, Türkiye Cumhuriyeti Devleti her türlü Emperyalist/Siyonist/Küresel kuşatmaya ve saldırılara karşı milletiyle birlikte dimdik ayaktadır. 28 Mayıs'ta herkes bunu görecektir.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti aklın ve bilimin ışığında milletiyle birlikte Çağdaş Uygarlık düzeyinin üzerine çıkma ve Tam Bağımsız Türkiye hedefini gerçekleştirme yolunda emin adımlarla yürüyüşüne devam edecektir. 

Türk Milleti ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti iradelerini AB/D, Rusya, İngiltere, Çin gibi emperyalist, İsrail gibi Siyonist devletlere ve Uluslarüstü Küresel Patronlara satanlara karşı 28 Mayıs'ta çok büyük bir ders verecektir. Yeter ki sandığa gidip oylarımızı kullanalım ve sahip çıkalım.

Değerli kardeşim Emin Güllü'nün "MİLLİ İRADENİN İDAREYE HAKİM OLDUĞU SİSTEME DEMOKRASİ DENİR" tanımında özetlediği gibi milletimiz iradesine sahip çıkacak ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti topal ve aksak yürüyen demokrasisini de oturtacaktır. Yeter ki sandığa gidip oylarımızı kullanalım ve sahip çıkalım. 

İFTİRA/YALAN MONTAJI VE TÜRKİYE

AKP’nin düzenleyip seçim meydanlarında seçmenlerine izlettiği yalan ve iftiralarla dolu montaj görüntülerin ardından gelen tepkilerle ilgili olayı Erdoğan, televizyon programında Abdülkadir Selvi’nin sorusuna verdiği cevapta itiraf ederken, İbrahim Kalın’ın Kandil montajıyla ilgili, olarak "Bir grup kıvrak zekalı gencin işi" diye övgüler dizmesi ahlaksızlıkta zirve yapmış demektir. Kısaca söylemek gerekirse ahlaksızlığın adı ‘Kıvrak zeka’ olmuş.

Koca Ragıp Paşa “Şecaat Arz Ederken Merd-i Kıbtî Sirkatin Söyler” diyor.

Yani "Kıpti'nin mert olanı, yiğitliğini, kahramanlığını anlatırken hırsızlığını söyler" manasına geliyor. Yazık ki, Kıvrak Zekalı ahlaksızlar yönetiyor ve algılarla uçuruma sürüklüyorlar.

En tepedeki insanlar yapılan yanlışları, ahlaksızlıkları, yalanları anlatırken övgüler diziyorlar.

Ahlaksızlığın, adaletsizliğin, hırsızlığın, yolsuzluğun, vurgunun, talanın, kamu mallarına çökmenin kısaca cümle kokuşmuşluğun prim yaptığı ve "Kıvrak Zeka" olarak yorumlayanlara, övgüler dizenlere karşı söylenecek bize de 'AFERİN' demek düşüyor.

Bunları tv de gözleriyle görerek, kulakları ile duyarak bile isteye oy verenleri de Allah bildiği gibi yapsın demekten başka söz bulamıyor insan.

  Bu yazı 438 defa okunmuştur.
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
BİZİ TAKİP EDİN
  • Tüm Anketler
    Web sitemize Beğendinizmi?
    HABER ARŞİVİ
    YUKARI nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş