Talas Belediye Başkanı, Sarız'ın Damızlık Mahallesi Ortaokulu öğrencilerini ağırladı

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Sarız ilçesindeki Damızlık Mahallesi Şehit Piyade Onbaşı Ahmet Dursun Ortaokulu öğrencilerini belediyede ağırladı.
 Tarih: 12-06-2024 16:08:33
Talas Belediye Başkanı, Sarız'ın Damızlık Mahallesi Ortaokulu öğrencilerini ağırladı

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Kayseri merkeze en uzak yerleşim yeri olan Sarız Damızlık mahallesi Şehit Piyade Onbaşı Ahmet Dursun Ortaokulu öğrencilerini ağırladı.

Başkan Yalçın, ilk olarak başkanlık makamında kabul ettiği Türkçe Öğretmeni Büşra Ünsal ve beşinci sınıf öğrencileriyle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Burada belediyenin görevleri ve faaliyetleriyle ilgili olarak genel bilgiler veren Başkan Yalçın daha sonra da belediye hizmet binasında yer alan birimleri gezdirerek yapılan çalışmaları anlattı.

Başkan Yalçın ziyaretle ilgili, “Kayseri merkeze en uzak yerleşim yeri olan Sarız Damızlık mahallesi Şehit Piyade Onbaşı Ahmet Dursun Ortaokulu 5. sınıf öğrencilerini ve Türkçe Öğretmeni Büşra Ünsal'ı belediyemizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Yolları, bahtları açık olsun. Gözlerinden ve gönüllerinden öpüyorum.” ifadelerini kullandı.

Başkan Yalçın, minik ziyaretçilerine çeşitli hediyeler verirken, farklı ve keyifli bir gün geçiren çocuklar da Başkan Yalçın’a kendilerine gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür etti.

 

  Editör: Adnan Korkmaz   Kaynak: Haber merkezi
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  DİĞER KAYSERİ Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • Tüm Anketler
    Web sitemize Beğendinizmi?
    HABER ARŞİVİ
    YUKARI nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş