Saadet Partisi Sarız İlçe Başkanı Sami Karabörklü : Çırpınışlar beyhudedir

Sami Karabörklü Kayseri’nin Sarız ilçesinde ortaya çıkan haberler ile ilgili sert açıklamalarda bulundu.
 Tarih: 22-01-2024 00:02:51   Güncelleme: 22-01-2024 00:11:51
Saadet Partisi Sarız İlçe Başkanı Sami Karabörklü : Çırpınışlar beyhudedir

Saadet Partisi Sarız İlçe Başkanı Sami Karabörklü Kayseri’nin Sarız ilçesinde ortaya çıkan haberler ile ilgili sert açıklamalarda bulundu.

SP Sarız İlçe Başkanı Sami Karabörklü, “Sarız kaymakamı ve Sarız ilçe milli eğitim müdürü aleyhine yapılan bu haberlerin gerçeklik payı yoktur. İlçemizde cereyan eden bu asparagas haberlere ilçemiz ve ilgili kişiler zedelenmek istenmektedir. Kasıtlı şekilde yapılan bu yıpratmalar sonuçsuz kalacaktır. İlçemizde huzur ve sükunun yaşandığı bu ortamı karıştırmaya yönelik hamleler sonuçsuz kalacaktır.

Siyasi ilçe başkanlarını, ilçe kaymakamını, ilçe milli eğitim müdürünü zan altında bırakmak kimsenin haddine değildir. İlçe seçim kurulunun yüce takdiridir. Biz Sarız’a dair yatırımları ve hamleleri düşünüp konuşurken birilerinin hesabının ne kadar basit kaldığını görmekteyiz. Ama çırpınışlar beyhudedir. Yolun sonu görünmektedir. Sarız’ı itibarsızlaştırmak kimsenin ne hakkıdır ne de haddidir. Bizim işbirliğimiz Sarız’ın gelişmesi yönündedir. Birileri gibi şahsi hevesler uğruna Sarız’ı itibarsızlaştırmıyoruz.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.” açıklamasında bulundu.

  Editör: Adnan Korkmaz   Kaynak: Kurum Bülteni
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  DİĞER KAYSERİ Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • Tüm Anketler
    Web sitemize Beğendinizmi?
    HABER ARŞİVİ
    YUKARI nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş