Saadet Partisi Develi'de iddiasını ortaya koydu

Saadet Partisi Develi Belediye Başkan Adayı Mustafa Ülker oldu. Aday tanıtım toplantısında Develi halkının ilgisi dikkat çekti.
 Tarih: 01-02-2024 07:07:33
Saadet Partisi Develi'de iddiasını ortaya koydu

Saadet Partisi Develi Belediye Başkan Adayı Mustafa Ülker oldu. Aday tanıtım toplantısında Develi halkının ilgisi dikkat çekti.

SP Kayseri İl Başkanı Av. Baki Coşkun yaptığı konuşmada Develi’nin önemli bir jeopolitik noktada olmasına karşın hak ettiği yatırımları alamadığını belirterek “ Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Develili olduğu halde Develi hiçbir konuda hak ettiği yere gelememiştir. Develi halkı gelişime yabancı bırakıldı. Faaliyetler artması gerekirken duraklama dönemi yaşatıldı. Biz de bu gidişe dur demek için Mustafa Ülker Bey’i başkan adayımız olarak halk ile istişare ederek belirledik. Mustafa Ülker başkanlığında anahtarları teslim aldığımızda organize sanayi ve Erciyes turizmi başta olmak birçok alanda üzere hızlı adımlar atacağız.” ifadelerini kullandı.

YANDAŞ İÇİN DEĞİL VATANDAŞ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Saadet Partisi Develi Başkan Adayı Mustafa Ülker, Memleket İsterim şiiriyle konuşmaya başlarken  “Hepimizin hayalini kurduğu memlekete, öyle bir Develi’ye 31 Mart’ta Milli Görüş’le, Saadet Partimizle ve sizlerin desteğiyle kavuşacağız.” dedi. Mustafa Ülker, “ Daha güzel bir Develi hayalimizi gerçekleştirmek üzere çıktığımız bu yolda gelecek güzel günler için hiç durmadan çalışmaya bugün itibariyle başlıyoruz. Çünkü biz hizmete susamış, milli görüş prensipleriyle hareket eden vatan evlatlarıyız. Siyasi düşünce gözetmeksizin bütün hemşerilerimizin geçmişte olduğu gibi bugün de yarın da  iyi gününde, kötü gününde onlarla birlikte olacağız.  Bu süreçte muhtarlarımızla, sivil toplum kuruluşlarıyla,  siyasi görüşü fark etmeksizin geçmiş dönem belediye başkanları ve belediye meclis üyelerimizle, belediyemize hizmet etmiş tecrübelerinden istifade edeceğimiz dostlarımızla istişarelerde bulunup, onların fikir ve tavsiyelerini dinleyeceğiz. Her gelenin yaptığı gibi yanlışları tekrar etmek yerine yanlışlardan ders çıkarıp özlenen ve beklenen doğruları halkımıza sunacağız. Çarşıda, pazarda, sanayide, düğünde, cenazede kısaca halkın içerisinde her yerde sizlerle birlikte olacağız. Kısacası yandaş için değil vatandaş için çalışan bir belediye olacağız.” dedi.

Mustafa Ülker Kimdir?

1978 yılında memur bir ailenin 2. Evladı olarak Develi’de dünyaya geldi.  İlk, orta ve lise eğitimimi Develi’de tamamladı. 2007 yılında kendi iş yerini açarak meslek hayatına başladı. Saadet Partisi Develi ilçe teşkilatının çeşitli kademelerinde görev aldı. 2019 yılından bugüne kadar Saadet Partisi’nin ilçe başkanlığı görevini yerine getirdi.

  Editör: Adnan Korkmaz   Kaynak: Kurum Bülteni
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  DİĞER KAYSERİ Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • Tüm Anketler
    Web sitemize Beğendinizmi?
    HABER ARŞİVİ
    YUKARI nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş