Önder Narin den seçmenlere çağrı “ OYLARINIZA SAHİP ÇIKIN “

Narin :''Seçime günler kala anketlerde kaybettiğini gören mevcut başkanlar durumu kendi lehlerine çevirebilmek için her türlü yolu deniyorlar. ''
 Tarih: 09-03-2024 10:12:23
Önder Narin den seçmenlere çağrı “ OYLARINIZA SAHİP ÇIKIN “

Yeniden Refah Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Önder Narin'den seçmenlere çağrı “ OYLARINIZA SAHİP ÇIKIN “.

Yeniden Refah Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Önder Narin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi ;''Seçime günler kala anketlerde kaybettiğini gören mevcut başkanlar durumu kendi lehlerine çevirebilmek için her türlü yolu deniyorlar.

Kimisi milli görüş gömleğini tekrar giymeye çalışırken kimisi de on yıldır yapamadıkları şeyleri vaat ediyorlar. Bir süre önce seçime günler kala bunlar adaylıktan çekilirker dedikodusu yaydılar şimdide CHP ye kazandırmak için seçime ayrı girdi diyorlar. Elbette dilin kemiği yok lakin ne derlerse desinler Yeniden Refah Partisi nin yükselişini engelleyemezler.

Bayrak toplamaya Yeniden Refah Partisi nden başlayıp kendi afiş ve bayraklarını toplamakta ağırdan alanlar seçimi kazanmak için her yolu kendilerine mübah sayacaklardır. Saha çalışmasında bir vatandaşımızın söylediği gibi yirmi yıldır muhalefetin yapamadığını kısa bir sürede yapan Yeniden Refah Partisi vatandaşa doğru muhalefetin nasıl olduğunu göstermiş onlara alternatif sunmuştur. Doğruya doğru yanlışa yanlış diyen anlayışımız seçmende karşılık görmüş  , dik duruşumuz takdir edilmiştir.

Artık Başağın buğday tanesine dönüşeceği vakitteyiz. Demokratik hakkımız olan oylarımızı kullanacak , bu gidişata dur diyecek ve değişimi başlatacağız.  Kendisini şehrin ve ülkenin sahibi zannedenler gerçek sahibin halk olduğunu 1 nisan sabahı görecektir. Bütün bunların gerçekleşmesi için bütün seçmenlere ve siyasi parti sandık görevlilerimize çağrıda bulunmak istiyorum. Sandıklara lütfen herzamankinden daha çok sahip çıkın. Oylarınız her zamankinden daha kıymetli. Kaybedeceğini anlayan güç sahipleri korku ve telaş içinde yanlış işlere başvurabilir. Onların böyle bir hata yapmasına engel olalım. Her seçmen oy sayımında gözlemci olarak bulunabilir . 

Şuan için Kocasinan da %4 fark atmışız. Yeter mi ? Yetmez. Daha çok olacak inşallah.Geleceğimize sahip çıkalım , koyunu kurda teslim etmeyelim.''

 

Etiketler
  Editör: Adnan Korkmaz   Kaynak: Kurum Bülteni
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  DİĞER SİYASET Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • Tüm Anketler
    Web sitemize Beğendinizmi?
    HABER ARŞİVİ
    YUKARI nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş