Kayseri Yükseköğrenim ve Yardım Vakfı’nın Olağan Genel Kurul Toplantısı NNYÜ'de yapıldı

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nin (NNYÜ) kurucu vakfı, Kayseri Yükseköğrenim ve Yardım Vakfı’nın 2023 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.
 Tarih: 01-04-2024 15:13:53
Kayseri Yükseköğrenim ve Yardım Vakfı’nın Olağan Genel Kurul Toplantısı NNYÜ'de  yapıldı

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nin (NNYÜ) kurucu vakfı, Kayseri Yükseköğrenim ve Yardım Vakfı’nın 2023 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

NNYÜ Mühendislik Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen genel kurula Kayseri Yükseköğrenim ve Yardım Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özbıyık, NNYÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Fazıl Özsoylu ve vakıf üyeleri katıldı. Avukat Mehmet Keskin’in Divan Başkanlığı’nı yaptığı genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Genel kurulda geçmiş dönem yönetim ve denetim kurulu faaliyet raporları ibra edildi, 2024 yılı tahmini bütçesi görüşülerek kabul edildi. Kayseri Yükseköğrenim ve Yardım Vakfı Başkanı Mahmut Özbıyık görüşmelerde vakfın faaliyetleri ve Üniversiteye yapılan yatırımlar hakkında bir konuşma yaparak vakıf üyelerini bilgilendirdi. NNYÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Fazıl Özsoylu da vakıf üyelerine Üniversitenin akademik durumu hakkında bilgiler verdi.

Genel kurulda gündem maddeleri tek tek görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Etiketler
  Editör: Adnan Korkmaz   Kaynak: Kurum Bülteni
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  DİĞER EĞİTİM Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • Tüm Anketler
    Web sitemize Beğendinizmi?
    HABER ARŞİVİ
    YUKARI nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş