Kayseri'de LÖSEMİ'li çocuklar Ramazan Bayramını kutladı

LÖSEV’e kayıtlı lösemi ve çocukluk çağı kanseriyle mücadele eden minikler Türkiye genelinde yapılan bayramlaşma etkinlikleri ile Ramazan Bayramını kutladı. Bayram hediyelerini alan, dans gösterileri ve oyunlarla neşelenen minik kahramanlar hep bir ağızdan umutla, “İyi bayramlar” diledi.
 Tarih: 13-04-2024 16:42:38
Kayseri'de LÖSEMİ'li çocuklar Ramazan Bayramını kutladı

LÖSEV’e kayıtlı lösemi ve çocukluk çağı kanseriyle mücadele eden minikler Türkiye genelinde yapılan bayramlaşma etkinlikleri ile Ramazan Bayramını kutladı.

Bayram hediyelerini alan, dans gösterileri ve oyunlarla neşelenen minik kahramanlar hep bir ağızdan umutla, “İyi bayramlar” diledi.“Tüm çocuklar eşit doğar ve en iyi bakım ve tedavilere eşit kavuşurlar” inancı ile yola çıkan LÖSEV- Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, 25 yıldır lösemili çocuklar başta olmak üzere çocukluk çağı kanserleriyle mücadele eden minik kahramanlara umut oluyor. LÖSEV’e kayıtlı lösemi ve kanser ile mücadele eden çocuklar ve aileleri Ankara Vakıf merkez olmak üzere ofislerin olduğu illerde bayramlaşma etkinlikleri ile bir araya geldi. Ramazan bayramı kutlamaları için çocuklar ve gönüllüler tarafından gerçekleştirilen gösteriler renkli anlara sahne oldu.  Çocuklar, masal kahramanları ile eğlenirken aileleri de bir arada vakit geçirdi. 

Kayseri’de Ramazan Bayramı Çoşkusu 
 
LÖSEV Kayseri Ofisi Aile ve çocuklara özel  bayramın 1. Günü Wyhndam Grand Otel’de program organize etti. Düzenlenen Bayram Programı’nda çocuklar ilüzyon gösterisi ve müziklerle doyasıya eğlendi. LÖSEV Kayseri İl Koordinatörü Ayşegül Çiftçi ve birim yöneticilerinin katıldığı bayramlaşmada, çocuklar yaşadıkları zorlu mücadeleyi bir an olsun unutup, keyifli anlar geçirerek hep bir ağızdan “İyi bayramlar” diledi.
Bayramlaşmaya katılan ve çocuğu iyileşmiş bir anne duygularını şöyle dile getirdi. "LÖSEV’e gelince ailemizin yanına gelmiş gibi hissediyoruz. Burada çocuklarımız için yapılan etkinliklerde eski bayramları hatırlıyoruz, kendimizi yalnız hissetmiyoruz" dedi.
LÖSEV Kayseri İl Koordinatörü Ayşegül Çiftçi  yaptığı açıklamada şunları kaydetti. “Biz LÖSEV olarak çok büyük bir aileyiz. 25 yıldır maddi desteklerin yanında manevi olarak lösemi ve kanser ile mücadele eden hastalarımızın yanındayız. Bugün hep birlikte Ramazan Bayramını kutlarken tek dileğimiz tüm hastalarımız için sağlık.” ifadelerine yer verdi.
Etiketler
  Editör: Adnan Korkmaz   Kaynak: Kurum Bülteni
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  DİĞER KAYSERİ Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • Tüm Anketler
    Web sitemize Beğendinizmi?
    HABER ARŞİVİ
    YUKARI nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş