İyi Parti 'den STK ziyaretleri

İyi Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş ve İyi Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel, beraberlerindeki partililer ile birlikte sanayicileri ziyaret etti. Ziyarette Kayseri'nin sanayi ve üretimi ele alındı.
 Tarih: 09-02-2024 19:22:40
 İyi Parti 'den STK ziyaretleri

İyi Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş ve İyi Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel, beraberlerindeki partililer ile birlikte sanayicileri ziyaret etti. Ziyarette Kayseri'nin sanayi ve üretimi ele alındı.

İyi Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel, İyi Parti Milletvekili Dursun Ataş ile birlikte çeşitli ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerde Melikgazi Belediye Başkan Adayı Sedat Kılınç, Kocasinan Belediye Başkan Adayı Yurdaer Şahin, Talas Belediye Başkan Adayı Göker Gözütok, İl Başkanı Tansu Şener  ve partililer de  yer aldı.

İlk ziyaret Kayseri Ticaret Borsasına yapıldı. İyi Parti heyetini Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış karşıladı.Bağlamış, heyete oda olarak yaptıkları çalışmalardan ve beklentilerinden bahsetti. Bağlamış, İyi Parti heyetine de ziyaretten dolayı  teşekkür etti.

İyi Parti adına Milletvekili Dursun Ataş konuştu. Ataş, Kayseri'nin tarım ve hayvancılıkta istenilen noktada olmadığını ve Kayseri'nin hak ettiği noktaya gelebilmesi içinde her kurumla işbirliği içinde çalışma yapmaya çalıştıklarını söyledi. Ataş, mecliste öncelikle Kayseri olmak üzere vatandaşların sıkıntılarını dile getirdiğini belirtti.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel de şehirlerin büyümesinde ve gelişmesinde STK'ların çok önemli bir katkısının bulunduğunu, onlarla istişare yapmadan kenti yönetmenin iyi bir sonuç ortaya çıkarmayacağını vurguladı. Yücel, misafirperverliğinden dolayı da KTB Başkanı Recep Bağlamış'a teşekkür etti.

Heyet daha sonra ise Kayseri Organize Sanayi Bölgesine geçti. İyi Parti heyetini Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın kabul etti. Heyete 'Hoşgeldiniz'  diyen Kayseri OSB Başkanı Yalçın, sanayide yapılan çalışmalar ve beklentiler hakkında bilgiler verdi.
İyi Parti adına konuşan Milletvekili Dursun Ataş da Kayseli sanayicilerin üretime katkılarından dolayı ve sanayicinin üreterek istihdama katkı verdikleri için gurur duyduklarını söyledi. Ataş, Kayseri'nin müteşebbis sanayicilerle daha da büyümesi ve Türkiye'deki pasta payının artırılmasını beklediklerini dile getirdi. Üreten her sanayiciye de ayrı ayrı teşekkür etti.
İyi Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel de kente katma değer üreten sanayicilerin kıymetinin iyi bilinmesi gerektiği, üretime katkı sunulacak her türlü projenin de yerel yönetimler olarak desteklenmesi gerektiğini vurguladı.
Ziyaretler fotoğraf çekimleri ile son buldu.

 

Etiketler
  Editör: Adnan Korkmaz   Kaynak: Kurum Bülteni
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  DİĞER SİYASET Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • Tüm Anketler
    Web sitemize Beğendinizmi?
    HABER ARŞİVİ
    YUKARI nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş