Hatice-Azmi Nalbantoğlu Aile Sağlığı Merkezi açılış için gün sayıyor

Yeniköy Mahallesi’nde Melikgazi Belediyesi ve hayırsever işbirliği ile yapılan Hatice-Azmi Nalbantoğlu Aile Sağlığı Merkezi açılış için gün sayıyor.
 Tarih: 21-02-2024 18:37:05   Güncelleme: 21-02-2024 19:29:05
Hatice-Azmi Nalbantoğlu Aile Sağlığı Merkezi açılış için gün sayıyor

Yeniköy Mahallesi’nde Melikgazi Belediyesi ve hayırsever işbirliği ile yapılan Hatice-Azmi Nalbantoğlu Aile Sağlığı Merkezi açılış için gün sayıyor. 

Melikgazi’de vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için yoğun gayret sarf ettiklerini ve ilçeye rekor hizmetler kazandırdıklarını söyleyen Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Göreve geldiğimiz 2019 yılında '2024 yılına kadar ilçemizde sağlık ihtiyacı kalmayacak' demiştik. Sözümüzü tuttuk ve ilçemize 15 adet sağlık merkezi kazandırdık. Mahallelerimizin ihtiyaçlarını belirleyip buna göre eksikliklerin giderilmesi için çaba gösterdik. Mahallelerimizin ihtiyaçlarına göre yapımına başlayıp birçoğunu hizmete açtığımız Aile Sağlığı Merkezlerimizle bölge halkının hizmetine sunduk. Amacımız vatandaşlarımızın daha kaliteli ve konforlu imkânlarla sağlık hizmetine kavuşması. Kayseri ve Melikgazi'mizde sağlık alanında her geçen gün daha üst seviyelerde hizmet sunulması ve buna vesile olmak bizlerin mutluluğunu arttırıyor. Bütün sağlık yatırımlarımızı ilçemizde yaşayan hemşehrilerimizin daha nitelikli sağlık hizmeti alması için yaptık. Yeniköy Mahalle’mizde 650 metrekare alana yaptığımız tam teşekküllü aile sağlığı merkezimizin hemen yanında 2 adet de eczanemiz yer alıyor. Böylece vatandaşlarımız merkeze gelmeden kendi mahallesinde sağlık ihtiyacını gidermiş olacak. Mahalle halkımız mahallesinde hizmet alacak.  Aile sağlık merkezinde 4 hekim, içerisinde muayenehaneler, tıbbi müdahale odası, aşı odası ve bebek izlem, gebe takip odası, seminer-eğitim odası, laboratuvarlar ve çocuk oyun alanı yer alıyor. Hatice-Azmi Nalbantoğlu Aile Sağlığı Merkezi’miz mahallemize ve Melikgazi’mize hayırlı olsun. Çok kısa zamanda açılışını yaparak hizmete sunacağız." dedi.

Etiketler
  Editör: Adnan Korkmaz   Kaynak: Kurum Bülteni
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  DİĞER KAYSERİ Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • Tüm Anketler
    Web sitemize Beğendinizmi?
    HABER ARŞİVİ
    YUKARI nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş