Gözütok :''Talas’ta rantsal dönüşüm değil, kentsel dönüşüm yapacağız ve kar amacı gütmeyeceğiz”

İYİ Parti Talas Belediye Başkan Adayı Göker Gözütok, kentsel dönüşüme dikkat çektiği açıklamasında, “Biz Talas’ta rantsal dönüşüm değil, kentsel dönüşüm yapacağız ve kar amacı gütmeyeceğiz” dedi. Gözütok
 Tarih: 21-02-2024 13:58:25   Güncelleme: 21-02-2024 14:02:25
Gözütok :''Talas’ta rantsal dönüşüm değil, kentsel dönüşüm yapacağız ve kar amacı gütmeyeceğiz”

İYİ Parti Talas Belediye Başkan Adayı Göker Gözütok, kentsel dönüşüme dikkat çektiği açıklamasında, “Biz Talas’ta rantsal dönüşüm değil, kentsel dönüşüm yapacağız ve kar amacı gütmeyeceğiz” dedi. Gözütok, Talas’ta vatandaş ile müteahhit arasında köprü vazifesi kurup sözleşmeleri güvence altına alacaklarının sözünü verdi.
 İYİ Parti Talas Belediye Başkan Adayı Göker Gözütok, dur durak bilmeden yerel seçim çalışmalarını sürdürüyor. Gerek kırsal mahalleleri, gerekse de ilçe merkezindeki mahallelerde ikamet eden vatandaşlarla buluşmalarına devam eden Göker Gözütok, büyük bir sabırla sorunları dinliyor ve liyakatlı kadrolarıyla birlikte belirledikleri projelerini paylaşıyor.
Gittiği her yerde, “Kurtarıcımız sensin” sloganıyla karşılaşan İyi Partili Göker Gözütok, vatandaşların kendisine gösterdikleri teveccühten dolayı yaşadığı mutluluğu gizleyemiyor. Vatandaşlarla kurduğu samimiyet ve güven dolu iletişim sayesinde diyaloğunu artıran Gözütok, belirlediği projelerini yakın zamanda paylaştığında Talas halkının büyük bir heyecan yaşayacağından kuşkusunun olmadığına vurgu yapıyor.
 
TALAS BİZİMLE DÖNÜŞECEK

İyi Parti Talas Belediye Başkan Adayı Göker Gözütok, vatandaştan gelen ve kendilerinin de projeleri arasına aldığı en büyük sorunlardan birinin kentsel dönüşüm olduğunun altını çizerek, bu büyük sorunu nasıl gidereceklerini şu sözlerle özetledi: Burası depremde ağır hasar almış bir bina. Talas’ta bunun gibi başka binalar olduğunu da biliyoruz. Biz Talas’ta rantsal dönüşüm değil, kentsel dönüşüm yapacağız ve kar amacı gütmeyeceğiz. Talas’ta vatandaşlarımız ile müteahhitlerimizin bir araya gelmesini sağlayarak sözleşmelerini güvence altına alacağız. Ayrıca Talas Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren İmar A. Ş.’yi de aktif ve etkin bir şekilde kullanarak Talaslı vatandaşların bir an önce kentsel konutlarına huzurlu, sağlıklı ve emniyetli yuvalarına oturmalarını sağlayacağız. Talas Bizimle dönüşecek.

Etiketler
  Editör: Adnan Korkmaz   Kaynak: Kurum Bülteni
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  DİĞER SİYASET Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • Tüm Anketler
    Web sitemize Beğendinizmi?
    HABER ARŞİVİ
    YUKARI nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş