CHP Talas Belediye Başkan adayı Av.Yıldırım :''Kayseri’de artık değişim olmalı''

CHP Talas Belediye Başkan adayı Avukat Hacı İbrahim Yıldırım, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
 Tarih: 28-01-2024 21:50:45
CHP Talas Belediye Başkan adayı Av.Yıldırım :''Kayseri’de artık değişim olmalı''

CHP Talas Belediye Başkan adayı Avukat Hacı İbrahim Yıldırım, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Talas’ta mahalle ziyaretleri gerçekleştiren Yıldırım, vatandaşları ziyaret edip, bir araya gelirken, aynı zamanda projelerini de anlatıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan adayı Hacı İbrahim Yıldırım, partisinin Milletvekili Aşkın Genç, Talas Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Mustafa Çalıksoy, Talas İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve parti yöneticileriyle birlikte merkez de ve kırsal mahallelerde ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyaretlerinde vatandaşları dinleyen ve projelerini anlatan Yıldırım, Halkçı, Cumhuriyetçi, Atatürkçü bir bakış ile tüm vatandaşların oylarına talip olduklarını söyledi. Sosyal bir belediyecilik anlayışıyla ilçenin sorunlarını çözüp, farklı bir bakış açısıyla Talas’ı hak ettiği yere taşımanın gayretinde olacaklarını kaydeden Yıldırım, Ardıç,Kuruköprü, Çatakdere, Kamber Mahallelerinde de bu kapsamda vatandaşlarla bir araya geldi ve yapacaklarını anlattı.

Bizim dönemimizde kırsal mahallelerin hepsinde belediye görevlisi olacak

Talas’ın birçok sorunlar karşı karşıya bırakıldığını ifade eden Başkan adayı Yıldırım, “Biz insanların yüzünü güldürecek sosyal projeler üreteceğiz. Her yere eşit ve adil hizmeti sunacağız. Talas ne yazık ki yıllardır beton yığınlarına da maruz bırakıldı. O beton yığınlarının arasında kalmış insanlar var. Biz bu anlayışa son vereceğiz. Eğitimdeki, sosyal hayattaki sıkışmışlığı da önleyecek projeler de üreteceğiz. Biz birileri gibi rantın değil, sosyal politikalar üretmenin, insanlara çare olmanın derdinde olacağız” dedi.

Kırsal mahallelere yönelik de projelerinin olduğunu kaydeden CHP Talas Belediye Başkan adayı Yıldırım, “Tarımsal Kalkınma Kooperatifleri kuracağız. O bölgelerde üretimi teşvik edeceğiz. Bizim dönemimizde kırsal mahallelerin hepsinde mutlaka bir veteriner, ziraat mühendisi ya da tekniker belediye görevlisi olacak. Vatandaş orada, yerinde derdini anlatabilecek” dedi.

Kayseri’de artık değişim olmalı

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde vatandaşlardan destek isteyen CHP Talas Belediye Başkan adayı Hacı İbrahim Yıldırım, “Kayseri’de artık değişim olmalı. Artık yeter bir farklılaşma olmalı. Aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar alınamaz. Mevcut yapı ile sorunların çözümü bu nedenle mümkün değil. Yıllardır aynı anlayışla gelinen nokta bu. Sorunlar çözülmüyor, aksine gün geçtikçe daha da büyüyor. Biz vatandaşa ulaşan, vatandaşa dokunan, herkese kapısı açık olan, ayrıştırmayan sosyal, halkçı bir belediyecilik yapacağız” diye konuştu.

 

Etiketler
  Editör: Adnan Korkmaz   Kaynak: Haber merkezi
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  DİĞER SİYASET Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • Tüm Anketler
    Web sitemize Beğendinizmi?
    HABER ARŞİVİ
    YUKARI nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş