CHP’li Murat Molu: ''Kentin Her Alanı Sorunlar Yumağına Dönmüş''

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri Büyükşehir belediye Başkan Adayı Op. Dr. Murat Molu, seçim çalışmaları kapsamında seçmenle buluşmalarına devam ediyor.
 Tarih: 20-03-2024 17:38:19
CHP’li Murat Molu: ''Kentin Her Alanı Sorunlar Yumağına Dönmüş''

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri Büyükşehir belediye Başkan Adayı Op. Dr. Murat Molu, seçim çalışmaları kapsamında seçmenle buluşmalarına devam ediyor.  Kentin her alanının sorunlar yumağına döndüğüne dikkat çeken Molu, “30 yıldır Kayseri’yi yönetenler aslında yarattıkları sorunların farkındalar. Çünkü seçim vaadi olarak sorunların üstesinden geleceğini söylüyorlar, söz veriyorlar ama gelin görün ki sorunlar özde çözülmediği için büyüdükçe büyüyor. Biz bu sorunların hepsini çözeceğiz” şeklinde konuştu. 
CHP Kayseri Büyükşehir belediye Başkan Adayı Op. Dr. Murat Molu, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında kentin dört bir yanını karış karış gezmeye devam ediyor. Kırsal ilçeler ile merkez ilçelerdeki mahalleler, STK’lar, esnaflar ve ev ziyaretlerini sürdüren Molu ve beraberindeki CHP heyeti Orta Sanayi esnafı ile görüştü. 
Yaptığı ziyaretlerde vatandaşların belediye hizmetlerinden doğan sorun ve sıkıntıları dinleyen Murat Molu, çözülmesi için adım dahi atılmadığını duydukça büyük şok yaşıyor. Vatandaşlar, Belediye Başkanlarının seçimden seçime kendileri hatırladıklarından dert yanarken, mahallelerdeki hizmet eksikliklerini belediyelere bildirmelerine rağmen çözüm için adım atılmadığını Molu’ya şikayet ettiler. 

BİZ BU SORUNLARIN HEPSİNİ ÇÖZECEĞİZ

CHP Kayseri Büyükşehir belediye Başkan Adayı Op. Dr. Murat Molu, gerçekleştirdiği seçim çalışmaları sonrası yaptığı açıklamada Kentin her alanının sorunlar yumağına döndüğüne dikkat çekti. Molu, “30 yıldır Kayseri’yi yönetenler aslında yarattıkları sorunların farkındalar. Çünkü seçim vaadi olarak sorunların üstesinden geleceğini söylüyorlar, söz veriyorlar ama gelin görün ki sorunlar özde çözülmediği için büyüdükçe büyüyor. En büyük kabahat ve suç insanı aldatmaktır. Biz siyasi kimliğe bürünmüş bir kişinin insanı kandırmak için değil, gönüllülük temelinde insana hizmet etmesini, insanı sağlıklı, mutlu, huzurlu, eğitimli ve barış içerisinde yaşatmasına alışmış kişileriz. Ben dedelerimden, babamdan dinlediğim siyasi bireylerin ahlaklı, vicdanlı ve insani hikayeleriyle büyüdük. Bugün insanlarımız bize belediyelerin hizmet eksikliklerinden bahsediyorsa bu çok acı bir durum. Biz bu sorunların hepsini 1 Nisan tarihinden itibaren çözeceğiz.

Etiketler
  Editör: Adnan Korkmaz   Kaynak: Kurum Bülteni
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  DİĞER SİYASET Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • Tüm Anketler
    Web sitemize Beğendinizmi?
    HABER ARŞİVİ
    YUKARI nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş