Büyükkılıç: "Şimdi Ustalık Dönemi"

Büyükkılıç, “Allah’a şükürler olsun birikimimizle, tecrübemizle, dayanışmamızla, çıraklık, kalfalık şimdi inşallah ustalık dönemi” dedi.
 Tarih: 20-01-2024 07:54:25
Büyükkılıç:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle yeniden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday gösterilen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Büyükşehir Belediyesi personeli tarafından coşkuyla karşılandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart 2024 yerel seçimler öncesi Ankara’da düzenlenen toplantıda Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı’nı mevcut başkan Dr. Memduh Büyükkılıç olarak açıkladı.

Büyükkılıç, Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığının açıklanmasının ardından kentte büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılanırken, Kayseri Büyükşehir Belediyesi personeli tarafından da coşkuyla ve heyecanla karşılandı.

Mehter Takımı’nın marşları, meşaleler ve karanfillerle karşılanan Başkan Büyükkılıç ve beraberindeki TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Ayşe Böhürler, Şaban Çopuroğlu ve S. Bayar Özsoy, MHP Milletvekili Baki Ersoy, MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen ve ilçe belediye başkanları, Başkanlık girişinde Büyükşehir Belediyesi yöneticileri ve çalışanlar tarafından karşılandı.

Başkanlık girişi önünde Büyükşehir Belediyesi personeline hitap eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “Dün Sayın Cumhurbaşkanımızın görevi tevdi ettiği saatten beri gerek Ankara’da gerekse yollarda gerek akşam şehrimizin manevi mimarı Seyyid Burhaneddin Hazretlerinin huzurundaki ziyaretimiz sırasında bizi yalnız bırakmayan hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Bugün sabah okullarımızın eğitime sömestr tatili nedeniyle ara vermesinden dolayı karne dağıtımında, daha sonra Erva Spor Okullarımızın çalışmalarında ve sonrasında AK Parti’mizi ziyaretimizde ve daha sonrasında Milliyetçi Hareket Parti’mizi ziyaretimizde bana göstermiş olduğunuz, yapmış olduğumuz hizmetlere, temsil etmiş olduğumuz AK Parti felsefesiyle belediyecilik anlayışına göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı minnet duyuyor, teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“Kimseyi Ötekileştirmeden, Ayrıştırmadan Hizmet Etmeye Devam”

Başkan Büyükkılıç, kimseyi ötekileştirmeden, ayrıştırmadan hizmet etmeye devam edeceklerini vurgulayarak, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sayın Cumhurbaşkanımızın omuzlarımıza yüklemiş olduğu bu yükü hep beraber çekmek, ayrıştırmadan bu hizmetleri ulaştırmak adına inşallah bugüne kadar yaptığımız çalışmalarda olduğu gibi bundan sonraki çalışmalarda da daha da geliştirerek yeni projelerimizle şehrimizi geleceğe taşıyacağız. Bu hizmetleri birlikte yapıyorsak, bugün bu görev bana tevdi edildiyse bunu sağlayan sizlerin gayreti sizlerin samimiyeti her kademedeki kardeşlerimizin çalışmaları sonucu olmuştur. Şehrimizde bu hizmetleri yaparken şehitlerimizi de Allah’tan rahmet dileyerek bir kez daha hatırlayarak inşallah bu anlayış içerisinde onlara da layık olmaya çalışacağımızı paylaşmak istiyorum. Mimar Sinan’ın torunları olarak şehrimizi geleceğe taşırken Allah’a şükürler olsun birikimimizle, tecrübemizle, dayanışmamızla, çıraklık, kalfalık şimdi inşallah ustalık dönemi diyoruz.”diye konuştu.

  Editör: Adnan Korkmaz   Kaynak: Kurum Bülteni
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  DİĞER KAYSERİ Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • Tüm Anketler
    Web sitemize Beğendinizmi?
    HABER ARŞİVİ
    YUKARI nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş