BBP Bünyan Belediye Başkan Adayı Fatma Şenyüz Güner''Bünyan’a bir hanım eli değmeli''

Güllüce ve Süksün mahallelerini gezen Güner’e mahalle sakinlerini dertlerini sorunlarını tek tek anlattı.
 Tarih: 16-02-2024 06:50:31
BBP Bünyan Belediye Başkan Adayı Fatma Şenyüz Güner''Bünyan’a bir hanım eli değmeli''

Büyük Birlik Partisi Bünyan Belediye Başkan Adayı Fatma Şenyüz Güner seçim çalışmalarına hız verdi. Güllüce ve Süksün mahallelerini gezen Güner’e mahalle sakinlerini dertlerini sorunlarını tek tek anlattı.

Güllüce mahallesinde doğal gaz olmasına rağmen hala evlerine doğal gaz çektiremeyen vatandaşların olduğu, karşı komşusunda doğal gaz olmasına rağmen evinin yolun kenarından geçmediği için doğal gaz bağlatamadığını defalarca başvurmasına rağmen bir türlü sonuç alamadıklarını dile getiren mahalle sakinleri “Güllüce’ye artık bir kadın eli değmeli” dedi.

Bünyan ile köylerinin arasındaki yolun durumundan bahseden mahalle sakinleri biz hizmet istiyoruz, tertipli düzenli bir belediye başkanının bizlere hizmet getireceğine inanıyoruz ifadelerinde bulundular.

YOLDA YOL ARIYORUZ

Süksün mahalle sakinleri ile konuşan Belediye Başkan Adayı Fatma Şenyüz Güner’e “gelirken yolumuzu gördünüz yolda yol arıyoruz, bu güne kadar bize hiç hizmet gelmedi köyümüzün içindeki yollar malum, emekli derseniz hali ortada, bizleri kaderimize terk ettiler, artık yeter bu seferde Bünyan’ımıza bir kadın eli dokunsun, kadının olduğu her yer güzel olur, evde mutfağın ihtiyacını evin ihtiyacını en iyi hanımlar bilir şeklinde konuşan mahalle sakinleri başkan adayı olarak destek vereceklerini söylediler.

HEDİYELERİN EN GÜZELİ TÜRK BAYRAĞI

Ziyaret ettiği her yere Türk bayrağı hediye eden Bünyan Belediye Başkan Adayı Fatma Şenyüz Güner, “Muhsin Yazıcıoğlu’ndan aldığımız bayrağı inşallah tüm Bünyan’a asacağız. Ay yıldızlı bayrağımızın gölgesinde, Bünyanlı hemşerilerimle belediyeyi birlikte yönetmeye talibiz. Belediye başkanı olduğumuzda Bünyanlı hiçbir hemşerim gece yatağına aç girmeyecek, hiçbir hemşerim sorunuma çözüm bulamadım, muhatap bulamadım, çocuğum işsiz, demeyecek. Allah’ın izni ve hemşerilerimin takdirleri ile Belediye başkanlığımız dönemimizde yapacağımız hayata geçireceğimiz projelerimiz ile Bünyan hak ettiği hizmeti alacak. Hemşerilerimin ulaşım başta olmak işsizlik konusu, sosyal ve kültürel aktiviteler sosyal donatılar olmak üzere birçok alanda hak ettikleri hizmetleri en kısa sürede yapacağız. Emeklilerimizden, çiftçimize, hayvancılıktan, sanayi alanına, gençlerimizden ve en önemlisi kadınlarımıza yönelik projemiz hazır ilerleyen günlerde bunların hepsini tek tek anlatacağız. Bünyan’a bir hanım eli artık değmeli.” ifadelerinde bulundu.

Etiketler
  Editör: Adnan Korkmaz   Kaynak: Kurum Bülteni
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  DİĞER SİYASET Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • Tüm Anketler
    Web sitemize Beğendinizmi?
    HABER ARŞİVİ
    YUKARI nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş