BBP Bünyan Belediye Başkan Adayı Fatma Şenyüz Güner: '' Biz Bünyan İçin Varız''

Büyük Birlik Partisi Bünyan Belediye Başka Adayı Fatma Şenyüz Güner seçim çalışmalarına devam ediyor.
 Tarih: 10-02-2024 08:12:24
BBP Bünyan Belediye Başkan Adayı Fatma Şenyüz Güner: '' Biz Bünyan İçin Varız''

Büyük Birlik Partisi Bünyan Belediye Başka Adayı Fatma Şenyüz Güner seçim çalışmalarına devam ediyor.

İl Başkanı Erkan Demirci, yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Başkan Adayı Fatma Şenyüz Güner Bünyan'da cezaevi bölgesinde Sanayi bölgesinde ve Bünyan merkezde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Bünyan'lı vatandaşlar başkan adayı Fatma Şenyüz Güner'e başkan olması halinde isteklerini dile getirdiler. Cezaevi bölgesinden Bünyan merkeze ve hastaneye ulaşım sorununun ivedilikle çözülmesini istediler. Fatma Şenyüz Güner 31 Mart seçiminde seçilmesi halinde ilk 3 ay içinde ulaşım sorununun çözeceğinin sözünü verdi. Ayrıca Bünyan'dan Kayseri merkez arasındaki ulaşım sorununun da çözme kavuşacağını ifade etti. Fatma Şenyüz Güner, cezaevi lojmanlarının ve tokinin bugüne kadar altyapı ve üst yapıdan mahrum kaldığını göreve geldikleri zaman bu bölgeye de yatırımların hızlanacağını, özellikle sosyal ve kültürel alanlar oluşturulacağını çeşitli etkinlikle kadınlara özgü alanlar oluşturacaklarının sözünü verdi.

3 AY İÇİNDE ÇÖZÜLECEK

Belediye Başkan Adayı Fatma Şenyüz Güner'e şikayetlerini dile getiren sanayi esnafı kendilerini seçimde destekleyeceklerini seçildikten sonrada daha önceki dönemlerde seçilen başkanlar gibi kendilerini unutmamalarını istedi. Güner sanayi esnafına Türk bayrağı hediye ederek "seçildiğimiz gün bu bayrakları iş yerlerinize asmanızı istiyorum. Belediye başkanı olarak değil sizlerin bir kız kardeşi bir ablası olarak her zaman yanınızda olacağım, belediyeyi hep birlikte yöneteceğiz, bu bölgede sanayi kooperatifi kurulmasını sağlayacağız sanayi esnafını daha da canlandıracağız ayrıca çeşitli iş kollarında çırak ve ustaların yetişmesi için kurslar açacağız ve gençlerimize iş imkanları sunacağız" dedi.

BEN DEĞİL BÜNYAN KAZANACAK

Gittiği her yerde büyük bir teveccühle karşılanan Güner "proje anlatmak proje üretmek kolay asıl olan bunları hayata geçirmek, hayata geçirmedikten sonra proje anlatmanın bir önemi yok. Hayata geçecek bir çok projemiz var bunları yakında teker teker açıklayacağız. Bünyanlı hemşerilerim takdir ederde seçerlerse ben kazanmış olmayacağım Bünyan kazanacak ve görecekler çok kısa sürede Bünyan'ın çehresi değişecek, bir anne bir abla bir hanım eli değdiğini hissedecekler, Bünyan istihdama, yatırıma kavuşacak. Ulaşım sorunları çözülecek. Bünyan daha güzel yaşanabilir bir ilçe olduğuna, tanık olacaklar. Hemşerilerimin gönülleri rahat olsun verecekleri her oyun Bünyan'a bir çivi olduğunu görecekler. Hemşerilerim müsterih olsun Biz Bünyan İçin Varız! Bünyan Biziz Biz Bünyan'ız!" ifadelerinde bulundu.

Etiketler
  Editör: Adnan Korkmaz   Kaynak: Kurum Bülteni
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  DİĞER KAYSERİ Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • Tüm Anketler
    Web sitemize Beğendinizmi?
    HABER ARŞİVİ
    YUKARI nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş